Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av Happy Homes webb Om cookies på happyhomes.se

Har du frågor är du alltid välkommen att kontakta oss

Här är vi som jobbar i konsumentbutiken och yrkesbutiken, tveka inte att höra av dig!

Telefonnummer till butiken: 0910-507 00

Telefonnummer till yrkesbutiken:   0910-507 20

Anna Hultman

Anna Hultman
Chef
0910-507 14
anna.hultman@fargotapet.com

Peder Markstedt

Peder Markstedt 
Säljare
0910-507 04
peder.markstedt@fargotapet.com

Pär Marklund

Pär Marklund 
Säljare
0910-507 06
par.marklund@fargotapet.com

Karin Johansson

Karin Johansson 
Säljare
0910-507 05
karin.johansson@fargotapet.com

Eva Bolin

Eva Bolin 
Säljare
0910-507 12
eva.bolin@fargotapet.com

Lizelott Nygren

Lizelott Nygren 
Säljare
0910-507 02
lizelott.nygren@fargotapet.com

 Linda Hallin

Linda Hallin 
Säljare
0910-507 27
linda.hallin@fargotapet.com

Thomas Larsson

Thomas Larsson 
Säljare
0910-507 29
thomas.larsson@fargotapet.com

Sofia Hedblad

Sofia Hedblad 
Säljare
0910-507 16
sofia.hedblad@fargotapet.com

Sara Lindgren

Sara Lindgren 
Säljare
0910-507 00
butiken.skelleftea@fargotapet.com

Lena Strandberg

Lena Strandberg 
Städ
0910-507 00
butiken.skelleftea@fargotapet.com